تخلیه چاه با پمپ

تخلیه چاه با پمپ دارای انواع مختلفی میباشد که تیم خدمات فنی طهران بعنوان تیم تخلیه چاه ارزان قیمت در این مطلب در رابطه با انواع این پمپ ها بطور مختصر توضیح خواهد داد. لازم است درباره تخلیه چاه با پمپ بدانید که اکثر پمپ ها برای پمپاژ آب معمولی ساخته شده اند، اما زمانی که آب غلظت داشته و دارای مواد معلق جامد باشد باید از پمپ هایی که مخصوص این کار طراحی شده اند استفاده کرد. برای تخلیه چاه با پمپ بصورت مکانیزه از پمپ های کف کش ، لجن کش و دنده ای که کاربرد های فراوانی نیز دارند استفاده میشود.

انواع پمپ تخلیه چاه

تخلیه چاه با پمپ های مختلفی انجام میشود ولی تعدادی از این پمپ ها همانطور که در قسمت قبل گفته شد مخصوص کار تخلیه چاه طراحی شده اند که در این قسمت به معرفی پمپ تخلیه چاه میپردازیم:

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

از پمپ لجن کش برای انتقال دادن آب هایی که همراه با مواد معلق هستند استفاده میکنند و همچنین این پمپ ها کاربرد زیادی در تخلیه چاه و لایروبی دارد. لازم به ذکر است که تخلیه چاه با پمپ لجن کش در قدرت های مختلفی از جمله پمپ لجن کش سه فاز و تک فاز تولید شده است.

تخلیه چاه با پمپ دنده ای

پمپ دنده ای علاوه بر اینکه برای پمپ کردن روغن ها، حلال ها و فاضلاب رقیق تخلیه چاه کاربرد دارد، برای سیالات غلیظی مثل آسفالت، قیر و فاضلاب غلیط تخلیه چاه توالت نیز استفاده میشود.

تخلیه چاه با پمپ کفکش

پمپ کفکش در انواع متفاوتی بر اساس کاربرد و موادی که پمپاژ میکنند تولید میشوند. این پمپ ها معمولا از جنس استیل، چدن و مواد پلیمری میباشند. از جمله کاربرد های این پمپ شامل تخليه آب انبار ، تخلیه چاه و فاضلاب و پمپاژ آب از تانکر میباشد.

بهترین پمپ تخلیه چاه

خدمات فنی طهران با استفاده از بهترین پمپ ها جهت تخلیه چاه این افتخار را دارد تا کار تخلیه چاه با پمپ را انجام دهد. این تیم با بهره گیری از بهترین تجهیزات و همچنین با بکار گیری نیروهای مجرب، بصورت شبانه روزی آماده خدمت به شما مشتریان عزیز میباشد. بنابراین شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز که چاه منزل شما دچار مشکل شد با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *